ارسال در تلگرام ارسال در لینکدین جهت دانلود PDF مقاله وارد حساب کاربری خود شوید

استراتژی فروش قسمت ششم

شیفته کار خود باشید


در یک استراتژی فروش موفق شیفته کار خود باشید چون با آن زندگی می‌کنید. فروشندگی هم از این قاعده مستنتا نیست. فقط پانزده ساعت در روزبه آن فکر نکنید، بلکه هرلحظه در گوشه ذهنتان باشد. امروزه «شیفتگی» مهم‌ترین واژه در ادبیات فروش است.

برای موفقیت درفروش باید شیفته کار خود باشید باجان و دل باور داشته باشید که می‌توانید با محصول یا خدمت خود مشتری را راضی کنید، وارد دوران جدیدی از دنیای کار می‌شوید چون علاقه در کار باعث می‌شود که گذشت زمان را احساس نکنید، برای وقت استراحت لحظه‌شماری نکنید و ذهنتان مثلاً درگیر نتیجه مسابقه فوتبال نمی‌شود.

نمی‌خواهم بگویم که این چیزها را باید از زندگی خود کنار بگذارید، بلکه وقتی در حال کار هستید، نباید به این چیزها فکر کنید. لازم هم نیست آن‌قدر خشک و جدی و «کار زده» باشید که در سی‌وهشت‌سالگی سکته قلبی کنید. باید به خودتان متعهد باشید و مسیری را برای خود بسازید که در جهت موفقیت باشد.

نکته مهم:

همیشه انگیزه خود را حفظ کنید، مشتاق و منظم باشید شیفتگی لازم است، اما شیفتگی بدون نظم چیزی جز هرج‌ومرج نیست.

 

برای موفقیت درفروش باید شیفته کار خود باشید با جان و دل باور داشته باشید که می‌توانید با محصول یا خدمت خود مشتری را راضی کنید چون وقتی عاشق کار خود باشید ، مشتری را دوست خود می دانید هرگز دشمن ما نبوده است.

 

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید
نام خود را وارد نمایید