پشتیبانی : ۰۲۱۸۸۹۲۹۹۱۹ INFO@MODAMCRM.COM
نرم افزار CRM 

آموزش کار با Microsoft Dynamics CRM 2013 (ماکروسافتCRM )

6,000 تومان

توضیحات

آموزش کار با Microsoft Dynamics CRM 2013  (ماکروسافتCRM )


Microsoft Dynamics CRM(ماکروسافتCRM) امروزه سیستم‌ها و نرم افزارهای متنوعی در مدیریت ارتباط مشتری به عنوان ابزار مورد استفاده قرار می‌گیرد. مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) یک علم است که شرکت‌های مختلفی این علم را روی نرم‌افزار پیاده‌سازی نموده‌اند، یکی از این شرکت‌ها مایکروسافت می‌باشد.

نرم‌افزار Microsoft Dynamics CRM (ماکروسافتCRM ) یکی از برترین ابزارها در حوزه مدیریت ارتباط مشتری می‌باشد که در رنکینگ معتبر گارتنر جزء سیستم‌های برتر و از رهبران بازار معرفی شده است. در ایران نیز شرکت‌های بسیار زیادی از نرم‌افزار Microsoft Dynamics CRM (ماکروسافتCRM ) برای مدیریت بهتر ارتباط با مشتریان خود استفاده می‌کنند.

شرکت مایکروسافتCRM در سال ۲۰۰۷، CRM4 را ارائه نمود، که با این نرم‌افزار دنیای مدیریت ارتباط با مشتری را متحول ساخت. در سال ۲۰۱۱، نیز ‌CRM5 را وارد بازار نمود، ولی این بار تحت عنوان  XRM

(anything Relationship Management)، و بدین معنی که مدیریت ارتباط با هر چیزی را مد نظر داشته و با توجه به قابلیت‌های سفارشی‌سازی (.NET) به خواسته‌های مختلف یک سازمان پاسخ می‌دهد. در سال ۲۰۱۳ هم CRM6 (XRM) را وارد بازار نمود.

 

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش کار با Microsoft Dynamics CRM 2013 (ماکروسافتCRM )”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین مطالب

مطالب ویژه کاربران طلایی