پشتیبانی : ۰۲۱۸۸۹۲۹۹۱۹ INFO@MODAMCRM.COM
راهنمای خرید نرم افزار CRM

معرفی و راهنمای خرید نرم افزار CRM

۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

معرفی و راهنمای خرید نرم افزار CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری


راهنمای خرید نرم افزار CRM می تواند به سازمان شما در انتخاب درست نرم افزار سی ار ام کمک کند.

استفاده از نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان( CRM ) یک انتخاب منطقی می باشد. اما مهم است که ما نرم افزار CRM درستی را برای کسب و کار خود انتخاب کنیم و  تا در خرید نرم افزار CRM با مشکل روبه رو نشویم.

انتخاب درست = مقصد درست

مدیریت ارتباط با مشتری را به طور ساده می توان “مجموعه ای از ابزارها و تکنولوژی ها در نظر گرفتن که برای مدیریت تمام تعاملات و ارتباطات شما با مشتریان فعلی و احتمالی به کار برده می شوند.” این سیستم به تمام افراد (از تیم های فروش، خدمات مشتریان، توسعه کسب و کار، بازاریابی تا هر نوع فعالیت دیگری) راه بهتری برای مدیریت ارتباطات و تبادلات خارج سازمان که منجر به موفقیت می شود، ارائه می دهد.

قبل خرید نرم‌افزار CRM ، جزوه راهنمای خرید نرم افزار CRM را مطالعه کنید چون به سؤالات زیر پاسخ می‌دهد و ۱۷ کمک مهمی که نرم‌افزار CRM به کسب‌وکار شما می‌کند شرح می‌دهد.

  1. برای چه می‌خواهید نرم‌افزار CRM داشته باشید؟
  2. چه نیازی به این سیستم‌ها دارید؟
  3. اصلاً چه کسی گفته است که شما هم باید یک نرم‌افزار CRM داشته باشید؟!
  4. شما نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری نصب می‌کنید که دقیقاً چه‌کار کنید؟

همیشه با این سؤال مواجه هستیم که کدام تأمین‌کننده نرم‌افزار CRM  را انتخاب کنیم؟

انتخاب درست نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری  بسیار مهم است، اگر انتخاب شما در مرحله اول درست نباشد مطمئن باشید ضرر خواهید کرد، پس قبل از خرید توصیه اکید می‌کنیم این مقاله را مطالعه کنید چون شرکت‌هایی بی‌شماری هستند که نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM را ارائه می‌دهند مانند (ACT!، ماکروسافت Salesforce.com ،Vtiger، ،Sugar، Sage،  Nimble، SarvCRM ، Salesforce ، GoldMine  ، طلوع، پارس ویتایگر ، ایده آل، دیدار، سرو، پیشرو، روش، نوماتک، پی‌سی‌آفیس، پیام‌ گستر، سامان پیشرو رایانه، سرونو،آلماس، پرنیان،ماهان، فرادیس ، آرین سیستم، ZohoCRM ، SugarCRM،   Highrise CRM ، Highrise CRMو غیره. ) در این کتاب ۳۸ شاخص معرفی می‌کنیم که به شما در انتخاب تأمین‌کننده مناسب نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم‌افزار CRM  کمک خواهد کرد.

بحران هایی که نرم افزار CRM می تواند در سازمانتان به وجود بیاورد کم نیست  و ناشی از برداشت های نادرستی که ما از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری داریم که باعث شکست CRM در سازمان می شود. این سه مقاله را حتما مطالعه کنید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “معرفی و راهنمای خرید نرم افزار CRM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین مطالب

مطالب ویژه کاربران طلایی