0
0

ما یک کسب و کار کوچک هستیم برای ایجاد مشتریان وفادار چه باید بکنیم؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

بین کسب و کارهای کوچک رقابت زیادی وجود دارد و مشتریان هم حق انتخاب زیادی دارند. بنابراین ایجاد وفاداری در میان مشتریان این کسب و کارها، کاری هم مهم و هم سخت است. این راهنماییهای می تواند به شما کمک کند:
1- تخفیف بابت خرید های بعدی- اگر یک مشتری اولین خرید خود را کرد، به او یک تخفیف ارزشمند برای خرید دوم در یک بازه زمانی بدهید. همچنین در خریدهای بعدی هم امکانی برای تخفیف یا مزایا بوجود آورید.
2- معرفی محصولات جدید- هنگام معرفی محصولات جدید فرصت خوبی است تا ارتباط با مشتریان را تجدید کنیم و آنها را به وفادار بودن عادت دهیم. مشتریان وقتی با کسب و کاری مواجه می شوند که در بازه های زمانی مشخصی محصولات جدیدی متناسب با نیازهای آنها معرفی می کنند علاقمند می شوند.
3- معرفی تازه- خبر رسانی و نشان دادن اتفاقات و به روز رسانیها منجر به تمایل مشتری به دنبال کردن کسب و کار می شود.
4- خبرنامه ها و ایمیلها- هر رسانه ای که به صورت مستمر بتواند ارتباط مشتری را با شما برقرار کند موجب وفاداری مشتری می شود.
5- شخصی سازی ها- بسته بندی، پیامهای خرید مناسب، صفحات ویژه مشتری موجب خاص شدن و افزایش تمایل مشتری به کسب و کار شما می شود.
6- تبریک تولد و سایر مناسبتهایی که برای مشتری مهم است- تبریک زادروز مشتری یا سالروز تاسیس شرکت یا مناسبتهای که به نحوی با مشتری یا کسب و کارش مهم است موجب خوشحالی و وفاداری مشتری می شود.
7- سادگی- هرچه کار با کسب و کار شما روانتر و ساده تر باشد، علاقمندی وفاداری مشتری بیشتر می شود.
بسیاری از نکات فوق به کمک یک سیستم CRM یا باشگاه مشتریان قابل اجرا هستند.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.